Nezir Osmani

[a6191333]

Artist

Nezir Osmani Discography Tracks

Singles & EPs

AM-008 Nezir Osmani - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare album art Various C'po I Bjen Cobani Fyellit Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(10") Artexport AM-008 Albania Unknown Sell This Version