Kompleksi I Operës

Kompleksi I Operës Discography Tracks

Vocals

AM-003 Kompleksi I Operës - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare album art Various Doko - Dallëndyshet E Pranverës Komuniste Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(10") Artexport AM-003 Albania Unknown Sell This Version