Birgit Õigemeel

Real Name:
Birgit Sarrap
Profile:
Birgit Sarrap (née Õigemeel, born 24 September 1988) is an Estonian singer.

Birgit Sarrap (sünninimi Õigemeel; sündinud 24. septembril 1988) on eesti laulja, saatesarja "Eesti otsib superstaari" esimese hooaja võitja.
Sites:
In Groups:
Variations:

Albums

none Birgit Õigemeel - Birgit Õigemeel album art Birgit Õigemeel Birgit Õigemeel(CD, Album) MTH Publishing none Estonia 2008 Sell This Version
none Birgit Õigemeel - Ilus Aeg album art Birgit Õigemeel, Uku Suviste Birgit Õigemeel, Uku Suviste - Ilus Aeg(CD, Album) MTH Publishing none Estonia 2008 Sell This Version
none Birgit Õigemeel - Teineteisel Pool album art Birgit Õigemeel Teineteisel Pool(CD, Album) MTH Publishing none Estonia 2009 Sell This Version
none Birgit Õigemeel - Uus Algus album art Birgit* Uus Algus(CD, Album, Ltd, Dig) Enjoy Entertainment (2) none Estonia 2013 Sell This Version
none Birgit Õigemeel - V album art Birgit* V(CD, Album) Enjoy Entertainment (2) none Estonia 2018 Sell This Version

Singles & EPs

none Birgit Õigemeel - Kas Tead, Mida Tähendab... album art Birgit Õigemeel Kas Tead, Mida Tähendab...(CD, Single) MTH Publishing none Estonia 2007 Sell This Version
none Birgit Õigemeel - Talve Võlumaa album art Birgit Õigemeel Talve Võlumaa(CD, Single) Eesti Ekspress none Estonia 2008 Sell This Version
none Birgit Õigemeel - Moonduja album art Birgit Õigemeel Moonduja(CD, Single) MTH Publishing none Estonia 2009 Sell This Version
none Birgit Õigemeel - Sinuga End Elusana Tunda Võin album art Birgit Varjun Ja Birgit Õigemeel Birgit Varjun Ja Birgit Õigemeel - Sinuga End Elusana Tunda Võin(CD, Single) MTH Publishing none Estonia 2010 Sell This Version
none Birgit Õigemeel - Et Uus Saaks Alguse album art Birgit* Et Uus Saaks Alguse(CD, Single) Enjoy Entertainment (2) none Estonia 2013 Sell This Version