Ю.Рибчинський

Real Name:
Юрій Євгенович Рибчинський
Profile:
(Born 22 April 1945, Kyiv, Ukraine) — Ukrainian poet, dramatist, one of the founders of modern Ukrainian pop music.

Український поет, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України, один із основоположників сучасної української естрадної пісні.
Sites:
Variations:

Compilations

NAC CD 059 Юрій Рибчинський - Ой, Летіли Дикі Гуси album art І.Поклад*, Ю.Рибчинський* І.Поклад*, Ю.Рибчинський* - Ой, Летіли Дикі Гуси(CD, Comp) NAC NAC CD 059 Ukraine 2001 Sell This Version

Videos (6) Edit