Юрій Рибчинський

Real Name:
Юрій Євгенович Рибчинський
Profile:
(Born 22 April 1945, Kyiv, Ukraine) — Ukrainian poet, dramatist, one of the founders of modern Ukrainian pop music.

Український поет, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України, один із основоположників сучасної української естрадної пісні.
Sites:
Variations:

Юрій Рибчинський Discography Tracks

Singles & EPs

33Д-00032819, 33Д-00032820 Юрій Рибчинський - Пiснi Iгоря Поклада На Тексти Юрія Рибчинського album art Ігор Поклад, Юрій Рибчинський Ігор Поклад, Юрій Рибчинський - Пiснi Iгоря Поклада На Тексти Юрія Рибчинського(7", Mono) Мелодия, Мелодия 33Д-00032819, 33Д-00032820 USSR 1972 Sell This Version

Videos (6) Edit