Işın Karaca

Real Name:
Işın Büyükkaraca
Profile:
Işın Karaca (born 1973 in London) is a Turkish Cypriot pop singer.
Sites:
Variations:

Işın Karaca Discography Tracks

Albums

Işın Karaca - Anadilim Aşk album art Işın Karaca Anadilim Aşk (Album) Power Records (13), Universal Turkey 2001 Sell This Version
Işın Karaca - İçinde Aşk Var album art Işın Karaca İçinde Aşk Var (Album) İmaj Müzik Turkey 2004 Sell This Version
none Işın Karaca - Başka 33/3 album art Işın Karaca Başka 33/3(CD, Album) SM Gold, Akış Production none Turkey 2006 Sell This Version
none Işın Karaca - Uyanış album art Işın Karaca Uyanış(CD, Album) Seyhan Müzik none Turkey 2009 Sell This Version
none Işın Karaca - Arabesque / Geçmiş, Geçmemiş Hiç album art Işın Karaca Arabesque / Geçmiş, Geçmemiş Hiç(CD, Album) Seyhan Müzik none Turkey 2010 Sell This Version
473 Işın Karaca - Arabesque II: Geçmiş Bize Yakışıyor... album art Işın Karaca Arabesque II: Geçmiş Bize Yakışıyor...(CD, Album) Seyhan Müzik 473 Turkey 2011 Sell This Version
none Işın Karaca - Her Şey Aşktan album art Işın Karaca Her Şey Aşktan(CD, Album) Seyhan Müzik none Turkey 2013 Sell This Version
none Işın Karaca - Ey Aşkın Güzel Kızı album art Işın Karaca Ey Aşkın Güzel Kızı(CD, Album) Seyhan Müzik none Turkey 2015 Sell This Version
Işın Karaca - Sessiz Kalma album art Alpay, Işın Karaca Alpay, Işın Karaca - Sessiz Kalma (Album) Ati Müzik Turkey 2016 Sell This Version
none Işın Karaca - Eyvallah album art Işın Karaca Eyvallah(CD) Akış Production none Turkey 2018 Sell This Version

Singles & EPs

none Işın Karaca - Gel, Sen De Katıl Umudun Şarkısına! album art Ali* - Aysun Kocatepe, Emel Sayın, Işın Karaca, Nükhet Duru, Orhan Gencebay, Yaşar, TRT İstanbul Çocuk Korosu Ali* - Aysun Kocatepe, Emel Sayın, Işın Karaca, Nükhet Duru, Orhan Gencebay, Yaşar, TRT İstanbul Çocuk Korosu - Gel, Sen De Katıl Umudun Şarkısına!(CD, Single) 1 Numara none Turkey 2008 Sell This Version
none Işın Karaca - Seve Seve album art Işın Karaca Seve Seve(File, Single) Seyhan Müzik none Turkey 2013
none Işın Karaca - Güzelim album art Işın Karaca Güzelim(CD, Single) Avrupa Müzik none Turkey 2016 Sell This Version
none Işın Karaca - Sevmekten Anladığım album art Işın Karaca & Sefa Cheshmberah Işın Karaca & Sefa Cheshmberah - Sevmekten Anladığım(File, MP3, Single) Akış Production none Turkey 2017
none Işın Karaca - Çakma album art Işın Karaca Çakma(File, MP3, Single) Akış Production none Turkey 2017